Bazén fóliový

Kód: 557
Cena na vyžádání
S DPH
Foliové bazény s folií DLW mají neomezené možnosti tvarů a hloubek bazénů.
Jiná označení produktu:
Počet Skladem

 

Máte zájem pořídit si soukromé moře na Vaší zahradě? Bazén Mallorca představuje oblíbený bazén střední kategorie, který tvoří ideální přechod mezi levnějšími nadzemními bazény a luxusními zapuštěnými bazény a zaručí Vám i Vašim dětem spoustu příjemných zážitku a sportovního využití.
Bazény Mallorca jsou zapuštěné v zemi, mají rovné dno, a hloubku 1,2 nebo 1,5 m. Vybrat si můžete z různých velikostí a ze dvou tvarů – buď oválné nebo kruhové. Stěny jsou tvořeny ocelovou konstrukcí ošetřenou několikavrstvým antikorozním nátěrem. Do ní je vložena folie z měkčeného PVC s UV filtrem. Mezi folii a betonové dno se navíc vkládá geotextilie. Rovné části stěn u oválných tvarů jsou vyztuženy opěrnou zdí. Horní lišty bazénu jsou vyrobené z plastu nebo hliníku. Folie ve třech barevných provedeních a tloušťkách.
... K základnímu příslušenství bazénu patří: nerezové schůdky, skimmer (přepad), vratná tryska a pískové filtrační zařízení. Dále je možné dokoupit si další doplňky jako např. podvodní světla, protiproud, ohřev vody, zastřešení a mnoho dalších.

 

Reference:

bazen foliovy 1  bazen foliovy 2  bazen foliovy 3

bazen foliovy 4  bazen foliovy 5  bazen foliovy 6 

bazen foliovy 7  bazen foliovy 8  bazen foliovy 9  

 

 

Postup stavby:

bazen foliovy jimka  bazen foliovy vyroba 1  bazen foliovy vyroba 2

bazen foliovy vyroba 3  bazen foliovy vyroba 4  bazen foliovy vyroba 5

bazen foliovy vyroba 6  bazen foliovy vyroba 7  bazen foliovy vyroba 8