Tlaková nádoba ZILMET ULTRA-PRO 50 H

Kód: 1100005005
2 572,00 Kč

2 125 Kč bez DPH

S DPH

Tlaková nádoba ZILMET ULTRA-PRO 50 H pro domácí vodárny, přečerpávací stanice

Jiná označení produktu:
Počet
Do 10 dnů

attach_file Soubory ke stažení

Tlaková nádoba ZILMET ULTRA-PRO 50 H (50 litrů)

 

Tlakové nádoby ZILMET

 

Použití :

Tlakové nádoby ZILMET slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací stanice, průmyslové čerpací stanice, apod. Jsou vhodné pro všechny typy čerpadel, které vyhovují svými konstrukčními parametry (objem + maximální pracovní přetlak).

Svoji funkcí zabezpečují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studně, v potřebném rozsahu. Tím, že udržují zásobu vody pro okamžitou potřebu, prodlužují životnost čerpadla.

Tlakové nádoby ZILMET jsou vhodné i pro použití v průmyslových technologiích, hlavně tam, kde je potrebné zajistit plynulou zásobu vody s teplotou do 20 °C.

Užitková voda nesmí byt znečištěná agresivními látkami. Materiály, které jsou v kontaktu s vodou, jsou vhodné pro styk s pitnou vodou.

 

Tyto tlakové nádoby ZILMET s gumovým vyměnitelným vakem jsou navrženy pro použití na vodu v hydraulickém systému , pro použití v domácnosti až po průmyslové využití , k zabudování do vodárenských soustav , domácích vodáren , k čerpadlům a pod . , Nádoba má vyměnitelný gumový vak.

 

Dodávka :

Tlakové nádoby ZILMET jsou dodávané balené v kartonových obalech, které je chrání při přepravě před poškozením.. Skladovaní: v suchých, krytých prostorech při teplotách 0 až +45 °C.

 

Barevné provedení :

Skladem: Modrá. Červená na objednávku.

 

 

 Zilmet H Horizontální:

poloha horizontální ( H)

max . pracovní tlak : viz v tabulce podle typu

max. pracovní teplota : -10 / + 99 ° C

materiál : plášť z uhlíkové oceli , příruba nerez ocel , vak ( membrána ) z butylu , nebo EPDM ( dle objednávky )

 

tabulka 3

Ke stažení

Technický list Zilmet

Ke stažení (547.69k)

Mohlo by vás zajímat